עדכונים בחוגים

 

מבוגרים:

חברים יקרים, לתשומת ליבכם!

אולם הספורט המשודרג חוזר לפעול במתכונת מלאה!

להלן החוגים שחוזרים לאולם:

*התעמלות בריאותית- לאה זיו  בימי ראשון באותם שעות

*כדורסל סניורים -שלמה חן בימי שני חמישי ושבת באותם שעות 

*ריקודי עם-אייל עוזרי בימי ראשון ושלישי באותם שעות 

*פלדנקרייז-אהרון דיין ,שימו לב! לשעות הפעילות החדשות!

ימי שלישי :

7:30-8:15

8:20-9:05

9:10-9:55

*כושר גופני -פילאטיס- בת שבע ימי שישי אותם שעות

 

מנויים יקרים שימו לב!

החוג בוסו עם מיכל בימי חמישי יתקיים בימי רביעי בשעה 20:00 באופן תמידי!

 

מנויים יקרים לידעתכם!  את אלי קליש מדריכת פלדנקרייז תחליף בימי שני לאה זיו ובימי רביעי מעיין צחי באופן תמידי.

 

יוגה איינגה- החל מתאריך 3.4.19 מדריכה של יוגה איינגה בימי רביעי בשעה 19:30עד21:00 

במקום טוני תהיה עינת מלכה באופן קבוע !

 

ספינינג- ההרשמה באפליקציה לספינינג לשיעורים בימי שישי תתבצע באופן הבא:

הרישום בימי חמישי בשעה 20:00 לשיעור ראשון , בשעה 20:30 לשיעור שני 

 

קיקבוקס- ימי שישי השיעורים של צביה החל מחודש מרץ יתקיימו בשעה 16:00 בסטודיו רימון.
 

היפ-הופ- ימי שישי  השיעורים של חן כהן הוקדמו לשעה 16:00 ויתקיימו בסטודיו כלנית.
 

יוגה - שיעורי היוגה ימי שישי בשעה 13:30 יתקיימו עם מדריכה חדשה עינת מלכה, בשיטת איינגר בסטודיו רימון. 
 

 

הסבב השבת של לאה זיו יתקיים באופן תמידי באולם אמריקה

 

חוגי מבוגרים החלפות:

תאריך שעה שיעור מורה מחליף הערות
20.8 19:15 ספינינג מורן טל  
20.8 20:00 פילאטיס שרית ג'ולי יפה אולם אמריקה

ילדים:

שיעורי הבלט לילדים יתקיימו בימי חמישי בלבד

יוגה- החל מיום שלישי 13.11 חוגי היוגה לילדים יתקיים בשעות הבאות:
17:00-17:30- גילאי 3-6
17:30-18:15- כיתות א-ג

 

חוגי ילדים החלפות:

תאריך שעה שיעור מורה מחליף הערות
           

 

סבבים בחוגים - אוגוסט 2019

עיצוב - סבב שבת

אולם ושעה  3.8 10.8 17.8 24.8 31.8
אמריקה       8:30  מיכל לאה זיו מיכל מורן ט. מיכל
יערה            9:30 מורן ט. מורן ט. מורן ט. אורלי י. הילה
אמריקה      10:00 לאה זיו לאה זיו לאה זיו לאה זיו ענת שרון
רימון           10:00 מיכל   מיכל מורן ט. מיכל

מתיחות/בוסו
סטודיו יערה I שישי > 16:30

  בוסו מתיחות
2.8 מיכל  
9.8   יוסי
16.8 מיכל  
23.8   יוסי
30.8 מיכל  

מתיחות ויוגלאטיס
סטודיו יערה I שבת > 24.8
אורלי יעקובסון

8:30 מתיחות
10:30 יוגלאטיס

אירובי/פילאטיס
סטודיו אמריקה I שלישי > 10:30
בת שבע

6.8 אירובי
13.8 פילאטיס
20.8 אירובי
27.8 פילאטיס
   

עיצוב
סטודיו יערה I שישי > 15:30

2.8 מיכל
9.8 יוסי
16.8 מיכל
23.8 יוסי
30.8 מיכל

ספינינג

יום א' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה' יום ו'
    6:30
צביה בן צור
    7:45
לילך יניב
          רישום החל מיום ה' ב20:00
           
18:30
מורן אבן חן
18:00
מורן אבן חן
17:30
עינת שמואלי
19:00
צביה בן צור
17:45
עינת שמואלי
9:00
עינת שמואלי
          רישום החל מיום ה' ב20:00
21:30
צביה בן צור
19:15
איילת בן דוד
19:15
מורן אבן חן
     

סבב שבת

  3.8 10.8 17.8 24.8 31.8
9:00 מורן מורן לילך עינת מורן
10:15 לילך עינת מורן עינת לילך
11:30 לילך עינת מורן לילך לילך

 

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטר כפתור סגירה
אבקש לקבל את הניוזלטר שלכם
כתבו לנו כפתור סגירה
נשמח לשמוע מכם
התקשרו אלינו כפתור סגירה