עדכונים בחוגים

עדכונים - חוגי מבוגרים:

* התעמלות במים - לתשומת ליבכם עקב סגירת הברכות לא יתקיימו חוגי התעמלות  במים עד לפתיחת הברכות מחדש!

* עיצוב דינמי - החוג עיצוב דינמי בימי שני עם המדריכה מיכל כהן הוקדם לשעה 20:30 באופן קבוע החל מהתאריך 27.1 .

* ספינינג - ההרשמה באפליקציה בימי שישי תתבצע באופן הבא:

בימי חמישי בשעה 20:00 לשיעור ראשון , בשעה 20:30 לשיעור שני .

חוגי מבוגרים החלפות 

תאריך שעה שיעור מדריך קבוע  מחליפ/ה הערות
21.1 7:30 פלדנקרייז אהרון דיין  משה זיסקינד   
21.1 8:20 פלדנקרייז אהרון דיין  משה זיסיקנד  
21.1 9:10 פלדנקרייז אהרון דיין משה זיסקנד  
23.1 9:30 פילאטיס שרית מאור ורד זלינגר  
23.1 18:00 ריקודי בטן  ורד שבח  אוולין   
25.1 13:15 ריקודי בטן  ורד שבח  אפרת  

 

עדכונים - חוגי ילדים :

* ביבי מיוזיק - החוג יתקיים בימי שני ורביעי לאורך כל שנת הפעילות  .

 

סבבים בחוגים - ינואר 2020

עיצוב - סבב שבת

אולם ושעה  4.1 11.1 18.1 25.1  
אמריקה        8:30  ענת מיכל מורן.ט מיכל  
יערה            9:30 מורן ט. הילה הילה אורלי י.  
אמריקה       10:00 ענת לאה זיו לאה זיו לאה זיו  
רימון           10:00 הילה מיכל מורן ט. מיכל  

מתיחות/בוסו
סטודיו יערה I שישי > 16:30

  בוסו מתיחות
3.1   יוסי
10.1 מיכל  
17.1   יוסי
24.1 מיכל  
31.1      יוסי

מתיחות ויוגלאטיס
סטודיו יערה I שבת > 28.12
אורלי יעקובסון

8:30 מתיחות
10:30 יוגלאטיס

אירובי/פילאטיס
סטודיו אמריקה I שלישי > 10:30
בת שבע

7.1 פילאטיס
14.1 אירובי
21.1 פילאטיס
28.1 אירובי
   

עיצוב
סטודיו יערה I שישי > 15:30

3.1 יוסי
10.1 מיכל
17.1 יוסי
24.1 מיכל
31.1 יוסי

ספינינג

יום א' יום ב' יום ג' יום ד' יום ה' יום ו'
    6:30
צביה בן צור
    7:45
לילך יניב
          רישום החל מיום ה' ב20:00
           
18:30
איילת בן דוד
17:45
לימור אורגד
17:30
עינת שמואלי
19:00
צביה בן צור
17:45
עינת שמואלי
9:00
עינת שמואלי
          רישום החל מיום ה' ב20:00
    19:15
לימור אורגד
     

 

סבב שבת

  4.1 11.1 18.1 25.1  
9:00 לילך עינת לילך עינת  
10:15 לימור עינת לילך עינת  
11:30 לימור לימור לימור לילך  

 

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטר כפתור סגירה
אבקש לקבל את הניוזלטר שלכם
כתבו לנו כפתור סגירה
נשמח לשמוע מכם
התקשרו אלינו כפתור סגירה