תקנון

 

תקנון קייטנת מועדון הספורט כפר המכביה קיץ 2018 

בימי הקייטנה משרד החוגים עומד לרשות ההורים מהשעות 07:30-19:00
בטלפון: 6715740, או במייל hugim@kmc.co.il

 סדרי הגעה ועזיבה:
* תחילת הפעילות בקייטנה בשעה 8:00 בבוקר. הורה/מלווה הילד יעבירו למדריך הקבוצה בשטח כינוס הקייטנה/הקבוצה וירשום כניסתו אצל מדריך הקבוצה.
* סיום פעילות בקייטנה עד השעה 16:00/13:00. הורה/מלווה הילד יאספו ממדריך הקבוצה בשטח כינוס הקייטנה וירשום יציאתו אצל מדריך הקבוצה.
*כל איחור בהגעה מחייב רישום במשרד הקייטנה וזאת בטרם הגעה לקבוצה.
*הכניסה לפעילות הקייטנה הינה משער דקל , יש להישמע להוראות קצין הביטחון בכניסה. חברי מועדון ייכנסו לאחר הצגת שבב (צ'יפ). אורחים עפ"י רשימה שמית בכניסה למועדון.
*יש להשתדל וליידע על היעדרות ידועה עד ערב קודם עד השעה 19:00 למשרד החוגים.
*איסוף ילד/ה במהלך יום הפעילות יתאפשר רק ע"י המורשים לכך ומצריך אישור בכתב מהורי הילד/ה, במידה והילד עוזב עצמאית את שטח המועדון בסיום יום הפעילות יש להעביר אישור מההורה בכתב למשרד החוגים בתחילת הקייטנה/
*אורחים אינם רשאים להישאר בשטח המועדון לאחר שעות הקייטנה.

 כללי:
* יש לצייד כל ילד/ה ב: כובע, בקבוק מים אישי, קרם הגנה, בגד ים, בגדים להחלפה ומגבת. נא לרשום את שם הילד/ה על כל הציוד.
* חשוב לזכור כי מטרת הקייטנה הינה פעילות חווייתית וספורטיבית לילדי המועדון, הנהלת הקייטנה לא תקבל בהבנה כל מקרה של אלימות ושומרת לעצמה את הזכות לפעול עד כדי הרחקה מפעילות ואיסוף הילד ע"י ההורה במקרה הצורך. 
* מועדון הספורט רואה בשמירה על בריאותו ובטיחותו של הילד/ה ערך עליון. בכדי לשמור על כך נבקש כי כל סוגיה רפואית הקשורה לילדכם תועבר מבעוד מועד לידיעת הנהלת הקייטנה.
*הפעילות בקייטנה מגוונת ומלאה (עפ"י תכנית הקייטנה), אם קיימת לילדכם מניעה כל שהיא מפעילות זו או אחרת אנא ידעו אותנו מבעוד מועד.


קיץ שמח ובילוי מהנה בקייטנה (-:

 

‹ חזור ל
1
הצטרפו אלינו facebook