עידכונים בחוגים

מבוגרים:

חברים יקרים, לתשומת ליבכם!

שיעורי פלדנקרייז של יום שישי חזרו למערכת :

יתקיימו 2 שיעורים עם המדריכה מזי בין השעות 7:00-7:45 ו- 7:45-8:30 באולם הספורט.

טיפוח יציבה  בימי ג' בשעה 10:45-11:30 :

החל מתאריך ה-13.3 שרית מאור תחליף את מעיין צחי 

קיקבוקס  בימי ב' בשעה 18:00-19:00:

החל מתאריך 2.7 מעוז יחליף את קלי בטש.

קיקבוקס בימי ו' בשעה 16:30-17:30:

החל מתאריך 06.07 צביה בן צור תחליף את קלי בטש. 

שיעור עיצוב ימי ג' 9:40-10:25:

החל מתאריך 10.7 אלינור יוסף תחליף את קלי בטש.

שיעור עיצוב בימי ה' 18:45-19:30 עם קלי בטש ירד מהמערכת עקב מיעוט משתתפים. 

ריקודים סלוניים 2.8 20:30-21:30 לא יתקיים. 

 

 

חוגי מבוגרים החלפות:

תאריך שעה שיעור מורה מחליף הערות
24.7 18:00-18:55 ג'אז לוסי  טל אמסלם  
26.7 20:30-21:30 בוסו מיכל  צביה   
29.7 10:15-11:30 ג'אז  לוסי  דניאל   
29.7 18:15-19:00 התעמלות  ענת אדר  איילת בן דוד   
31.7 ג'אז  18:00-18:55 לוסי  נעמה   
1.8 18:15-19:00 התעמלות מבוגרים ענת אדר  איילת בן דוד   
2.8 20:30-22:30 ריקודים סלונים  ויקטור וויקטוריה  לא יתקיים  
5.8 08:15 התעמלות במים הילה הלר  צביה בן צור   
5.8 18:15-19:00 התעמלות  ענת אדר  איילת בן דוד   
5.8 20:00-21:00 עיצוב  הילה  ענת שרון   

6.8

19:00-19:45 ATB הילה  ענת שרון   
7.8 10:45-11:30 יציבה  שרית מאור  איילת בן דוד   
7.8 18:00-18:55 ג'אז  לוסי  טל אמסלם   
8.8 18:15-19:00 התעמלות מבוגרים  ענת אדר  איילת בן דוד   
8.8 20:00-20:45 זומבה  הילה הלר  צביה בן צור   
8.8 21:10 עיצוב דינאמי  הילה הלר  ענת שרון   
9.8 20:30-21:30 בוסו  מיכל כהן  צביה   
12/8 08:15 התעמלות במים  הילה הלר  צביה בן צור   
12/8 20:00-21:00 עיצוב דינאמי  הילה הלר   מורן טנצמן  
13.8 19:00-19:45  ATB הילה  מורן    
13.8 20:45-21:45 עיצוב  מיכל כהן  מורן   
15.8 20:00-20:45 זומבה  הילה הלר צביה בן צור  
15.8 21:10-22:10 עיצוב  הילה ענת שרון   
16.8 20:30-21:30 בוסו  מיכל כהן  צביה   
19.8 08:15 התעמלות במים  הילה הלר  צביה בן צור   
19.8 20:00-21:00 עיצוב הילה  ענת שרון  
17.8 15:30-16:30 עיצוב/בוסו  מיכל כהן  ענת שרון   
20.8 16:00-18:15 פלדנקרייז|פלדנקרייז|כש"ג אלי מזי  
20.8 19:00-19:45  ATB הילה  מורן    
20.8 20:45-21:45 עיצוב  מיכל כהן  מורן   
21.8 18:00-18:55 ג'אז  לוסי  טל אמסלם   
22.8 16:00-18:15 פלדנקרייז|פלדנקרייז|כש"ג אלי מזי  
22.8 20:00-20:45 זומבה  הילה הלר צביה בן צור  
22.8 21:10-22:10 עיצוב  הילה  ענת שרון   
24.8 07:45-08:45 ספינינג  לילך  מורן   
26.8 08:15 התעמלות במים  הילה הלר  צביה בן צור   
27.8 16:00-18:15 פלדנקרייז|פלדנקרייז|כש"ג  אלי רונית   
29.8 16:00-18:15 פלדנקרייז|פלדנקרייז|כש"ג אלי

רונית

 
29.8 19:00-20:00 ספינינג לילך  צביה   
31.8 07:45-08:45 ספינינג לילך מורן   

5.9

19:00-20:00 ספינינג לילך  צביה   
7.9 07:45-20:45 ספינינג לילך  מורן   

ילדים: 

חוגי הילדים יחזרו לפעילות ב2.9.18ב 

‹ חזור לחדשות ועדכונים
1477822898-18jpgpic_selffilestock/img/thumbnail_1477822898-18.jpgfilestock/img/resized_1477822898-18.jpgArray ( [0] => Array ( [id] => 1477822898-18 [ftype] => jpg [type] => pic [title] => [desc] => [link] => [target] => _self [thumb] => filestock/img/thumbnail_1477822898-18.jpg [resized] => filestock/img/resized_1477822898-18.jpg ) ) Array
הצטרפו אלינו facebook